">

קיימות - ESG

החזון של קבוצת דור הוא ליצור עולם ירוק יותר. כחלק מחזון זה אנו מחויבים לצמצם את טביעת הרגל שלנו ולהבטיח את הבטיחות, הבריאות, הרווחה והשגשוג של העובדים, הלקוחות, והספקים שלנו והקהילה בישראל שלצדה גדלנו ושגשגנו מאז הקמתנו בשנות ה-60.

 

אנו מחויבים לעשות את חלקנו כדי לעזור לישראל ולעולם להשיג את יעדי הפיתוח בר קיימא ואנו מתחייבים לקחת חלק במאמץ העולמי לצמצום והפחתה של שינויי האקלים. אנו מבינים את הצורך כחברה גלובלית, לטפל בנושאים אלו על ידי הפחתת פליטת גזי חממה (GHG) בהתאם להסכם פריז (2015) והורדת טביעת הרגל הפחמנית המשולבת שלנו כדי להגיע לנט זירו (Net Zero).

 

אנו חברים ביוזמת ®Responsible Care וגם גאים להיות חלק מהיוזמה הגלובלית של האו״ם UN Global Compact ומחוייבים ל-10 עקרונותיה.

 

דוח קיימות 2023 דור 

 

פרסים ודירוגים:

דור כימיקלים זכתה בדירוג זהב על ידי דירוג הקיימות של EcoVadis, ונמצאת ב-3% המובילים

מבין 100,000+ העסקים המדורגים ברחבי העולם.

דירוג זהב EcoVadis  צפיה בתעודה >

 

דור כימיקלים היא חלק מ ®Responsible Care תוכנית הדגל הוולונטרית של תעשיית הכימיקלים העולמית, אשר מחייבת את חבריה לשפר באופן מתמיד את פרקטיקות ניהול בטיחות הכימיקלים ולפעול למצוינות בביצועים סביבתיים, בריאותיים, בטיחותיים ואבטחתיים.  

צפיה בתעודה >

 

אנו גם גאים להיות חלק מה- "UN Global Compact" ומחויבים לעשרת העקרונות שלו. 

דור הצטרפה ל UNGC

 

דור כימיקלים אימצה את עקרונות העצמת נשים של האו״ם (WEPsUnited Nation Wonmen's Empowerment Principles, כחלק ממחויבותה לקידום שוויון מגדרי והעצמת נשים במקום העבודה ומעבר לו. בשנת 2022 נשים מהוות 41% מצוות ההנהגה של החברה, אחוז גבוה במידה ניכרת בהשוואה לאחוז הנשים בכלל החברה (29%). הפער הממוצע בשכר לא קיים בחברת דור, היות והנשים מרוויחות שכר ממוצע גבוה ב-17% מהגברים. למידע נוסף >

דור כימיקלים הצטרפה לארגון WEPs

 

צפו בהקלטה ◀️ מוובינר ללקוחותינו בעולם (נובמבר 23') בנושא התפתחויות בתחום ה-ESG בדור כימיקלים. במסגרת הוובינר העמיק ד"ר ליעד אורטר בנושאי: סביבה, חברה ומנהיגות של דור כימיקלים, והנגיש את דוח -ESG של דור לשנת 2022. תוך הדגשת הפעולות המיושמות להפחתת השפעות סביבתיות, הכשרת העובדים והמנהלים ונושאי בטיחות והתחייבות חברתית.  לצפייה (בשפה אנגלית) >>

 

מצורפים דוגמאות למסמכים אחרונים מהמסע שלנו בתחומי הקיימות סביבתית, אחריות חברתית, ממשל תאגידי ונושאים נוספים רלוונטיים: 

 

 

מדיניות לחשיפת שחיתויות

מדיניות חושפי השחיתויות שלנו פורסמה כדי להבטיח שכל פניה הנוגעת לחשד להתנהלות / מצב עניינים / נסיבות לא תקינים ביחס לפעילות שלנו > יטופל ביעילות, מאובטחת וראויה. בקרו ב-עמוד מדיניות לחשיפת שחיתויות ודיווח.

 

  • לדיווח על אירוע של התנהלות עסקית לא נאותה, אנא צור/צרי קשר עם קצין האתיקה שלנו יוסי אטיאס או בקר/י בדף דיווח שחיתויות באתר האינטרנט שלנו.
  • לדיווח על אירוע של אפליה ו/או הטרדה או הפרת זכויות אדם, אנא צור/צרי קשר עם ענת חלימי, מנהלת משאבי האנוש שלנו.

> לצפייה בתקנון למניעת הטרדה מינית בארגון